Zamestnanci

Vedenie školy

  1. Ing. Alena Hrešková - riaditeľka školy, odborné strojárske predmety, riaditel@souplevoca.sk
  2. RNDr. Viera Labudová - zástupca riaditeľa školy pre teoretické vyučovanie, zastupca@souplevoca.sk
  3. Ing. Monika Fľaková - zástupkyňa riaditeľa pre technicko-ekonomickú činnosť, ekonom@souplevoca.sk
  4. Ing. Erika Sopková, hlavná majsterka odbornej výchovy, hmov@souplevoca.sk

Učitelia

  1. Ing. Jozef Babík - automobily, stroje a zariadenia, technické merania, poľovníctvo
  2. Ing. Tomáš Dubiňák - mikrobiológia, biochémia, technológia, hygiena potravín
  3. Mgr. Dominika Feješová - slovenský jazyk a literatúra
  4. Mgr. Ladislav Hostinský - náboženská výchova
  5. Mgr. Zuzana Krátka - ekonomika, účtovníctvo, ekonomika a podnikanie
  6. Mgr. Zuzana Kollárová - anglický jazyk
  7. RNDr. Viera Labudová - matematika, fyzika, vieralabudova@post.sk
  8. Ing. Katarína Nováková - ekonomika, účtovníctvo, ekonomika a podnikanie
  9. Ing. Štefánia Šupolová - ekonomika, účtovníctvo, ekonomika a podnikanie
  10. Ing. Marta Oravcová - chémia, analytická chémia, biochémia, výchovný poradca
  11. Pavol Skladan - telesná a športová výchova
  12. Ing. Rastislav Šenkoc - informatika, senkoc@souplevoca.sk
  13. Ing. Milan Tatarka - základy strojárstva, diagnostika a opravy automobilov, motorové vozidlá, inštruktor autoškoly, skúšobný komisár poľnohospodárskych strojov, milan.tatarka@azet.sk
  14. Mgr. Ondrej Veszprémi - nemecký jazyk, dejepis, ondrejveszpremi@centrum.sk

Odborný výcvik

  1. Bc. Peter Bernáth - majster OV, technické služby v autoservise
  2. Zdenka Kiseľová - majsterka OVY, výroba konfekcie
  3. Ľubomír Kukura - majster OVY, autoopravár-mechanik
  4. Ing. Erika Sopková - majsterka OVY, cukrár, sopkovaerika@gmail.com
  5. Mgr. Anna Soľanová - majsterka OVY, cukrár
  6. Ing. Tomáš Suchý - majster OVY, autoopravár-mechanik, olsavian@gmail.com

Technicko-hospodársky úsek

  1. Ing. Monika Fľaková - ekonómka a hospodárka, ekonom@souplevoca.sk
  2. Monika Bérešová - sekretárka, pokladníčka, sekretarka@souplevoca.sk
  3. Monika Rišová - samostatná účtovníčka, mzdová účtovníčka, uctovnik@souplevoca.sk
  4. Agnesa Papcunová - pomocná kuchárka
  5. Jozef Galík - údržbár
  6. Peter Jarab - doprava, informátor
  7. Mgr. Pavol Labuda - správca športovej haly
  8. Mária Kašperová - upratovačka
  9. Jana Kovalíková - upratovačka
  10. Mária Kuchčáková - upratovačka